Oferta

Oferta

Domki letniskowe

 • Płyt Bud
 • Kategoria: Oferta
 • Odsłony: 9776

Domki letniskowe w naszej ofercie projektujemy zgodnie z potrzebami indywidualnego klienta. Dotyczy to wielkości, kształtu bryły, kolorystyki, wykończenia elewacji.  

Dzięki zastosowaniu płyt warstwowych, obiekty te posiadają doskonałą termoizolację i szczelność ( latem jest chłodno , zimą niskie koszty ogrzewania) . Ponadto gdy są  wyłączone z eksploatacji w okresie zimowym  na ścianach i dachu wewnątrz budynku nie występuje wilgoć lub grzyb.  Posadowienie tego typu obiektów w zależności od wielkości zajmuje od kilku do kilkunastu dni. Obiekty  na życzenie klienta można wyposażyć  instalację elektryczną i wod-kan. W razie potrzeby mogą być przenośne.

View the embedded image gallery online at:
http://www.plytbud.pl/domki-letniskowe/38-oferta#sigProId58083ab12a

Garaże

 • Płyt Bud
 • Kategoria: Oferta
 • Odsłony: 9844

Garaże w naszej ofercie projektujemy do potrzeb indywidualnego klienta. Dotyczy to wielkości, kształtu bryły, kolorystyki, wykończenia elewacji. Elementy te można dostosować  do architektury otaczających obiektów (np. dom). Dzięki zastosowaniu płyt warstwowych, garaże posiadają doskonałą termoizolację ( latem jest chłodno , zimą ściany i dach nie przemarzają) .  

Do posadowienia produkowanych przez nas garaży potrzebna jest płyta betonowa lub kostka brukowa. Posadowienie obiektu zajmuje jeden, dwa dni (w razie potrzeby istnieje możliwość demontażu i przeniesienia w inne miejsce).  Na życzenie inwestora garaże wyposażamy  w rolowane lub segmentowe bramy obsługiwane ręcznie lub elektrycznie np. za pomocą pilota.

View the embedded image gallery online at:
http://www.plytbud.pl/domki-letniskowe/38-oferta#sigProIdf47a6f31e2

Portiernie

 • Płyt Bud
 • Kategoria: Oferta
 • Odsłony: 6890

Najmniejsze z produkowanych przez Płyt Bud obiekty z płyty obornickiej. Portiernie, recepcje, stróżówki - to najczęstsze zastosowanie prezentowanych obiektów. 

Konstrukcja tych obiektów jest prosta i funkcjonalna. Istnieje możliwość indywidualnego dopasowania budowanego obiektu do warunków lokalowych oraz funkcji.

View the embedded image gallery online at:
http://www.plytbud.pl/domki-letniskowe/38-oferta#sigProId988f9933c3

Więcej artykułów…

 1. Kioski
 2. Hale
 3. Pawilony

Najlepsze pawilony i kioski z płyty warstwowej
zamówisz w naszej firmie.

logo

Płyt-Bud Grzegorz Januszak

ul. Kazimierza Pułaskiego 4 (Oś. Bielawy)

64-600 Oborniki

tel/fax   61 29 63 180

603 983 009 , 603 975 202

biuro@plytbud.pl