Wyróżnione

Wyróżnione

Pawilon z łukową attyką

foto 3  P1

Pawilon posiada nowoczesną architekturę. Narożniki obiektu wykończone są panelami listwowymi wykonanymi  z blachy powlekanej poliestrem  np. złoty dąb (imituje drewno). Panele elewacyjne i attyka  umieszczona na górnej fasadzie to doskonałe miejsca na umieszczenie reklam. Stolarka wykonana jest z wysokiej jakości profili aluminiowych z przekładką termiczną.

Czytaj więcej

Pawilon gastronomiczny

l m 1

Pawilon  wykonany w całości z płyty poliuretanowej gr.100mm. Dzięki temu posiada doskonałe parametry izolacyjne i przeciwpożarowe (przewyższające obiekty wykonane z płyt styropianowych), obniżające koszty eksploatacji. Konstrukcja segmentowo ścienna pawilonu umożliwia  transport w dowolny zakątek kraju (również zagranicę) i montaż nawet w 48 godzin.

Czytaj więcej

Kiosk handlowy

kiosk handlowy plytbud 1

Wśród obiektów realizowanych przez Płyt Bud ciekawą ofertę stanowią kioski. Obsługa klienta odbywa się w nich przez przesuwne okno wydawcze.  Części przesuwne okna wykonane są z tzw. szkła bezpiecznego, osadzonego w aluminiowych łożyskowanych ramkach (dzięki temu łatwo i płynnie można je przesuwać). Zabezpieczenie ich stanowi automatyczny zamek.

Czytaj więcej

Obiekt socjalno - biurowy

mlist5

Obiekt socjalno-biurowy to niezwykle ciekawa oferta w segmencie obiektów z płyty obornickiej. Konstrukcja stalowa w całości skręcana (słupy mocowane na kotwy wklejane). Obudowę ścian zewnętrznych stanowią płyty styropianowe o gr.150mm.

Czytaj więcej

Więcej artykułów…

  1. Pawilon handlowy (kiosk)

Najlepsze pawilony i kioski z płyty warstwowej
zamówisz w naszej firmie.

logo

Płyt-Bud Grzegorz Januszak

ul. Kazimierza Pułaskiego 4 (Oś. Bielawy)

64-600 Oborniki

tel/fax   61 29 63 180

603 983 009 , 603 975 202

biuro@plytbud.pl