Ogólna

Ogólna

Polityka prywatności i cookies

  • Płyt Bud
  • Kategoria: Ogólna
  • Odsłony: 1638

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. Pobieramy dane przekazywane przez użytkowników naszego serwisu za pośrednictwem formularzy kontaktowych. 

Czytaj więcej

Technologia

  • Płyt Bud
  • Kategoria: Ogólna
  • Odsłony: 5485

1. Konstrukcja pawilonów

Spawany szkielet z kształtowników stalowych zimno-giętych, zapewniający sztywność konstrukcji, zabezpieczony antykorozyjnie systemem preparatów i farb.

2. Ściany

Wykonane są z płyt ściennych dostępnych z rdzeniem(wypełnieniem) styropianowym, poliuretanowym oraz z wełny mineralnej  w okładzinach stalowych(blachach) o grubości 0,5mm lub 0,55 mm, pokrytych powłoką poliestrową w bogatej gamie kolorów.  Rodzaj i grubość rdzenia (od 60mm – do 200mm) uzależniony jest od specyfiki obiektu ( jego przeznaczenia) oraz oczekiwań inwestora(nasi doradcy pomogą przy doborze odpowiednich płyt).  

3. Podłoga

W zależności od zamówienia pawilon może być wykonany z podłogą ocieplaną na ruszcie stalowym, pokryty wykładziną PCV, panelami podłogowymi lub posadowiony na posadzce betonowej wykonanej przez Zamawiającego.

4. Stropodach

Wykonany jest z płyt dachowych dostępnych z rdzeniem(wypełnieniem) styropianowym, poliuretanowym oraz z wełny mineralnej  w okładzinach stalowych(blachach) o grubości 0,5mm lub 0,55 mm, pokrytych powłoką poliestrową w bogatej palecie kolorów.  Rodzaj i grubość rdzenia (od 60mm – do 200mm) uzależniony jest od specyfiki obiektu ( jego przeznaczenia) oraz oczekiwań inwestora. Dach jednospadowy z odprowadzeniem wody za pomocą rynny i rury spustowej. Konstrukcja stropodachu umożliwia mocowanie dodatkowych elementów architektonicznych takich jak: attyka, daszek frontowy, elementy reklamy itp.

6. Elementy otworowe

Okna oraz drzwi zewnętrzne wykonane są z profili PCV lub aluminiowych, szklone  zestawami termoizolacyjnymi, mogą być dodatkowo zabezpieczone zewnętrznymi roletami. Na zamówienie można wykonać drzwi zewnętrzne stalowe pełne , ocieplane , malowane proszkowo np. garaże, magazyny, warsztaty.

Drzwi wewnętrzne drewniane typu Stolbud.

7. Elementy zabezpieczające

Pawilony dodatkowo mogą być zabezpieczone poprzez:

- szyby antywłamaniowe

- zamki typu Gerda do drzwi zewnętrznych

- wewnętrzne kraty stalowe

- zewnętrzne rolety na oknach i drzwiach

8. Instalacje

Wyposażenie pawilonów w instalację elektryczną, sanitarną, wentylacyjną wg. indywidualnych ustaleń.

9. Transport i montaż

Pawilony o szerokości do 3,00 m przewożone są w całości i ustawiane są za pomocą dźwigu. Pawilony o większych gabarytach przewożone są w elementach i montowane na miejscu przeznaczenia. Montaż nie obejmuje podłączenia do sieci energetycznej, wod-kan. Wytyczne fundamentowania dostarcza producent obiektu.

10. Pozwolenie na budowę

Zamawiający zobowiązany jest do załatwienia formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę jak również z oddaniem obiektu do użytkowania.

11. Gwarancja i serwis pogwarancyjny

Producent udziela 12 miesięcznej gwarancji na dostarczone pawilony, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

W ramach gwarancji producent zobowiązuje się na wymianę lub naprawę elementu, który ulegną uszkodzeniu z powodu ukrytych wad materiału lub błędów montażowych. Gwarancja nie obejmuje wypadków losowych (huragan, powodzie itp.) oraz aktów wandalizmu.

Po okresie gwarancyjnym producent świadczy wszelką pomocą w usługach naprawczych.

Najlepsze pawilony i kioski z płyty warstwowej
zamówisz w naszej firmie.

logo

Płyt-Bud Grzegorz Januszak

ul. Kazimierza Pułaskiego 4 (Oś. Bielawy)

64-600 Oborniki

tel/fax   61 29 63 180

603 983 009 , 603 975 202

biuro@plytbud.pl