Obiekt socjalno - biurowy

mlist5

Obiekt socjalno-biurowy to niezwykle ciekawa oferta w segmencie obiektów z płyty obornickiej. Konstrukcja stalowa w całości skręcana (słupy mocowane na kotwy wklejane). Obudowę ścian zewnętrznych stanowią płyty styropianowe o gr.150mm.

Ściany działowe wykonane są z płyt styropianowych o gr. 60mm (szatnie, łazienki, aneks kuchenny, stołówka). Atestowane powłoki lakiernicze płyt spełniają wymogi sanepidu (łatwe w utrzymaniu czystości). Na uwagę zasługuje nowatorskie pokrycie dachu. Do płyty dachowej o gr.150mm przyklejono gonty karpiowe.

Zastosowanie gontów (w tym przypadku wymogi konserwatora przyrody), stanowi ciekawą alternatywę wykończenia budynku . Ponadto gonty znacznie minimalizują hałas podczas deszczu (przy tradycyjnych dachach z płyty krople deszczu uderzają w blachę). Pięciokomorowa stolarka (okna i drzwi) i niskoemisyjne szyby w znaczący sposób obniżają koszty eksploatacji. Obiekt może pełnić funkcję świetlic itp.(modyfikacja ścian działowych do konkretnego przeznaczenia). Budynek na życzenie inwestora może posiadać prefabrykowaną ocieplaną podłogę. 

Wszystkie materiały zastosowane w budowie obiektu posiadają atesty i certyfikaty 

Obiekty przez nas produkowane są projektowane i realizowane na indywidualne życzenie oraz potrzeby inwestora . Dotyczy to wielkości (kształtu) , kolorystyki (stolarka , płyta) architektury , rozkładu ścian działowych . Zdjęcia umieszczone na stronie to przykładowe realizacje. Do obiektów przez nas realizowanych projekt z opisem wykonujemy bezpłatnie , uwzględniając potrzeby inwestora oraz obowiązujące przepisy BHP ,sanepit , P-poż . Posiadamy projekty obiektów przez nas zrealizowanych które można dowolnie modyfikować. Cena obiektów produkowanych w naszej firmie wynosi ok.750 netto za 1m2 powierzchni (cena nie zawiera kosztów wylewki betonowej) . Gotowa, ocieplana prefabrykowana podłoga wykończona wykładziną przemysłową to koszt ok. 270 zł. netto za 1m2 powierzchni . 

Czas realizacji wynosi ok.6-8 tygodni . Warunkiem realizacji zlecenia jest wpłata zaliczki 30% wartości zlecenia.

ps. obliczenia cen wg. stanu na styczeń 2013

Najlepsze pawilony i kioski z płyty warstwowej
zamówisz w naszej firmie.

logo

Płyt-Bud Grzegorz Januszak

ul. Kazimierza Pułaskiego 4 (Oś. Bielawy)

64-600 Oborniki

tel/fax   61 29 63 180

603 983 009 , 603 975 202

biuro@plytbud.pl