Pawilon z łukową attyką

foto 3  P1

Pawilon posiada nowoczesną architekturę. Narożniki obiektu wykończone są panelami listwowymi wykonanymi  z blachy powlekanej poliestrem  np. złoty dąb (imituje drewno). Panele elewacyjne i attyka  umieszczona na górnej fasadzie to doskonałe miejsca na umieszczenie reklam. Stolarka wykonana jest z wysokiej jakości profili aluminiowych z przekładką termiczną.

Na życzenie klienta wykonujemy estetyczny daszek aluminiowy pokryty płytą poliwęglanową  Obiekt produkujemy w wersji z prefabrykowaną ocieploną  podłogą . Możliwe jest również posadowienie na płycie betonowej i wykonie posadzki – wariant zalecany przy większych obiektach. Wielkość obiektu , kolorystyka, rozkład ścian działowych uzależniona jest od potrzeb klienta i przeznaczenia obiektu(handlowy, magazynowy, biurowy itd.).

Obiekt posiada nowoczesną architekturę. Elementy wykończenia elewacji tworzą panele kasetonowe w połączeniu z attyką umieszczoną na fasadzie górnej. Są to doskonałe miejsca na umieszczenie reklam. Stolarka wykonana jest z wysokiej jakości profili aluminiowych z przekładką termiczną Na życzenie klienta wykonujemy estetyczny daszek aluminiowy pokryty płytą poliwęglanową. 

Obiekt produkujemy w wersji z prefabrykowaną ocieploną  podłogą . Możliwe jest również posadowienie na płycie betonowej i wykonie posadzki – wariant zalecany przy większych obiektach. Wielkość obiektu , kolorystyka, rozkład ścian działowych uzależniona jest od potrzeb klienta i przeznaczenia obiektu(handlowy, magazynowy, biurowy itd.).

Pawilon posiada nowoczesny design . Attyka łukowa oraz panele kasetonowe wykonane są z wysokiej jakości blachy poliestrowej (gr. 0,6) imitującej drewno. Obiekt posiada ocieplaną prefabrykowaną podłogę. Elewacja frontowa  jest otwarta (można ustawić np. lady chłodnicze, wyeksponować towar) rozwiązanie to często stosowane jest w handlu oraz gastronomi. Zabudowa kontenerowa umożliwia zmianę lokalizacji obiektu. Wielkość i kolorystyka obiektu wykonywana jest w zależności od potrzeb i życzeń klienta.

Najlepsze pawilony i kioski z płyty warstwowej
zamówisz w naszej firmie.

logo

Płyt-Bud Grzegorz Januszak

ul. Kazimierza Pułaskiego 4 (Oś. Bielawy)

64-600 Oborniki

tel/fax   61 29 63 180

603 983 009 , 603 975 202

biuro@plytbud.pl