Pawilony

Pawilony produkowane w naszej firmie to nowoczesne konstrukcje spełniające wysokie wymagania architektów , projektantów i inwestorów pod względem estetyki oraz możliwości kształtowania bryły i elewacji.

Szeroka gama kolorów i profilowań płyt oraz możliwość łączenia że stolarką otworową i innymi materiałami pozwalają na realizacje ciekawych projektów. Możliwość prowadzenia prac montażowych w prawie w każdych warunkach atmosferycznych i szybki montaż prefabrykowanych elementów pozwala  znacznie skrócić czas procesu inwestycyjnego w porównaniu z tradycyjnym budownictwem.  Pawilony  ponadto charakteryzują się dużą trwałością i wysoką izolacyjnością co znacznie zmniejsza koszt eksploatacji obiektu i zużycie energii.

Uniwersalne przeznaczenie i duża funkcjonalność powoduje, że tego typu obiekty są bardzo popularne wśród osób prowadzących działalność handlową i usługową. Zastosowanie naszych pawilonów: pawilony handlowe, pawilony biurowe, pawilony gastronomiczne, pawilony socjalne. Funkcjonalność naszych pawilonów może zostac ospowiednio dopasowana do indywidualnych potrzeb.

Płyt Bud pomaga w zaprojektowaniu budynku wg. indywidualnych potrzeb.

View the embedded image gallery online at:
http://www.plytbud.pl/pawilony#sigProIdc7719d0578

Najlepsze pawilony i kioski z płyty warstwowej
zamówisz w naszej firmie.

logo

Płyt-Bud Grzegorz Januszak

ul. Kazimierza Pułaskiego 4 (Oś. Bielawy)

64-600 Oborniki

tel/fax   61 29 63 180

603 983 009 , 603 975 202

biuro@plytbud.pl